Ara

Kategori
Bölge
Fiyat Aralığı
-

Bölgeler

YILBAŞI DÖNEMİ ROMA

YILBAŞI DÖNEMİ ROMA
Bölge:
Pansiyon Tipi:Oda Kahvaltı
Tarih Aralığı:Dilediğiniz Tarihte

399.00 EUR


Erken Rezervasyon Talep Formu

Detay   Fiyatlar  

YILBAŞI DÖNEMİ

ROMA

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

30 Aralık2017 hareket… 3 Gece

İstanbul’danİstanbul’a..

İzmir’denİzmir’e..

Ankara’danAnkara’ya..

TÜM TÜRKİYE’DEN ve KIBRIS’TAN İÇ HAT BAĞLANTI İMKANI!***

 

30 Aralık               İSTANBULROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 09.30’dahazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1865 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.45’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 14.25’tevarışımıza istinaden otele transfer. Odaların alınmasına kadar serbest zaman. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler (35 Euro). Tur sonrasında otele transfer. Geceleme otelimizde

 

31 Aralık               ROMA ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN ! )

Kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Roma ikonları ve Vatikan turu’’(55 Euro). “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat, tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelinizde. (YılbaşıBalosuve Gala Yemeği için rehberinize danışabilirsiniz.)

 

01 Ocak                 ROMA

Sabah kahvaltısonrasıserbest zaman. Arzu eden misafirlerimizile ekstra Albano &NemiGölü& Castel Gondolfo turu(40 Euro). Nemi Köyü, bilinen adı ile çilek köyü pencerelerinde çiçeklerle sizi karşılayan rengarenk evleriyle, taş sokaklarıyla, meşhur doğal çileklerinin satıldığı, sergilendiği, birbirinden sevimli dükkanlarıyla ve sonunda muhteşem göl manzaralarıyla kendinizi masaldaymış gibi hissettiren eşsiz bir doğaya sahip Romasayfiyebeldelerigörülecektir. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

02 Ocak                 ROMA İSTANBUL

Kahvaltısonrasında odaların boşaltılmasının ardından dönüşyolculuğumuziçin Roma Havalimanı’nahareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1838 uçuşu ile saat 12.40’te İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 17:00’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

3WTURK