Urla Enginar Festivali 25 Nisan 2019 3 Gece 4 Gün Sayfayı YazdırSayfayı Yazdır
Urla Enginar Festivali 25 Nisan 2019 3 Gece 4 Gün
Fiyat: 1,049.00

Fiyat Tablosu:

GEZİ ÜCRETİ

 PEŞİN

5 TAKSİT

İki Kişilik Oda Kişi Başı 

1.049 TL

1.149 TL

Tek Kişilik Oda 

1.299 TL

1.349 TL

İki Kişilik Odada 3.Kişi

949 TL

1.049 TL

 

 

 

 


 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ 

 ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

- Lüks Otobüs İle Ulaşım
- Araç İçi İkramlar
- 3 Gece Teos Ormancı Tatil Köyünde Konaklama

- Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (3)
- Programda Belirtilen Şehir Turları

- Rehberlik Hizmetleri

- Seyahat Sigortası

- Akşam yemeklerinde 1 adet meşrubat

- Otelimizde her akşam canlı müzik

- Tüm Şahsi Harcamalar

- Öğle Yemekleri

- Akşam Yemeklerinde Alınan İçecekler
- Müze ve Ören yeri giriş ücretleri

OTOBÜSLER

MERCEDES TRAVEGO & TOURISMO: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MAN FORTUNA: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

NEOPLAN CITYLINER / TOURLINER: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

TEMSA SAFIR / MARATON: 46+1+1 Koltuklandırma, Abs, Asr, Klimalı, Karoseri İndirme Kaldırma Sistemi Tempomat (Hız Sınırlayıcı ve Sabitleyici), TV, DVD Player (DVD, VCD, CD, MP3), Önde ve Ortada 15" LCD monitör.

 

MIDIBUSLER

ISUZU TURKUAZ: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

NOVO LUX: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

SULTAN OTOGAR: 31+1 Veya 27 + 1 Koltuklandırma, Yatar Otobüs Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Monitör, 1 Adet Buzdolabı, Su Isıtıcılı Mutfak Ünitesi, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

MINIBUSLER

MERCEDES SPRİNTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

WOLKSWAGEN CRAFTER: 12+1 veya 16 + 1 Koltuklandırma, Özel Tasarlanmış Yatar Otobüs Deri Koltuklu, Abs, Asr, Klima, 1 Adet Buzdolabı, Okuma Lambaları, Rehber Anonsu İçin Ses Sistemi, Cd Ve Dvd Oynatıcı.

 

NOT: Turlarımızda kişi sayısına göre, yukarıda belirtilen araç tiplerinden herhangi birisi kullanılır. 


Detay

“URLA ENGİNAR FESTİVALİ”

 

25-28 NİSAN 2019

3 GECE / 4 GÜN YARIM PANSİYON KONAKLAMA

   

1. GÜN: ANKARA – AFYON – UŞAK – İZMİR – SEFERİHSAR

Saat 08:00’deAcentamız önündenSeferihisar’a hareket. Araç içi ikramlar ile süsleyeceğimiz Afyon-Uşak-İzmir güzergahınıtakip ederek keyifli bir yolculuk sonrası Seferihisar’a otelimize varış. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve geceleme Seferihisar’daki otelimizde.

2. GÜN: SFERİHİSAR – URLA - KLAZOMENAI - ENGİNAR FESTİVALİ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardındanUrla’ya hareket. İlk durağımız yolumuz üzerinde; Uzunkuyu’dakiKöstemZeytinyağı Müzesi. Müzede, zeytin ve  zeytinyağı yapımı hakkında bilgi alıp İzmirli Ortopedist Doç.Dr. Levent Köstem’in büyük emek ve uğraşlarla dünyanın en büyük Zeytinyağı Müzesinin kuruluş hikayesini dinliyoruz. Müze gezimizi tamamladıktan sonra tarihi çok eski dönemlere kadar dayanan Urla merkezde antik yerleşim alanı Klazomenai Antik Kenti'ni geziyor, dünyanın en eski Zeytinyağı İşliğini görme şansını yakalayacağız. Ardından Necati Cumalı Evi, Sanat sokağı ve Malgaca Pazarı gezilerinin ardından. Enginar Festivali etkinlik alanına geçiyoruz. Etkinlikleri izledikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve Geceleme Seferihisar’daki otelimizde.

3. GÜN: SEFERİHSAR – SIĞACIK – TEOS ANTİK KENTİ – ALAÇATI - SEFERİHİSAR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Sığacık’a hareket ediyoruz. Sığacık’a varışımızın ardından Kaleyi geziyor, üretici kadınlar pazarından alışveriş yapıyoruz. Ardından, Yat Limanını inceliyor ve Turuncu Salyangoz Figürü ile tanışıyoruz. Öğle yemeği için verilecek serbest zamanın ardından Teos Antik Kenti geziyoruz TEOS; Tanrı anlamına gelen adıyla, bölgedeki en eski yerleşim yeridir. 12 İyon kentinden birisi olan Teos, ayrıca Hıristiyanlığı ilk kabul eden şehirlerdendir. Burada ki gezimizi tamamladıktan sonra Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Panoramik olarak Kalenin muhteşem manzarasını fotoğraflıyoruz. Daha sonra 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan günümüzde otel olarak hizmet veren Kervansaray’ı görüyoruz. Çeşme’de verilecek serbest zamanın ardından Seferihisar’a otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Seferihisar’daki otelimizde.

4. GÜN: SEFERİHSAR – İZMİR – ANKARA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından İzmir’e hareket. İzmir’in önemli yapılarından olan Tarihi Asansör ve bir döneme sesiyle, filmleriyle damgasını vurmuş DarioMoreno’nun evinin de bulunduğu DarioMoreno Sokağına ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada verilen serbest zamanda Asansörle yukarıya çıkabilirler ve İzmir’in doyumsuz manzarasını seyredebilirler. İzmir’in muhteşem manzarasının resimlenmesinin ardından Konak’a geçiyor, İzmir’in meşhur Saat Kulesini ve Kurtuluş Savaşında düşmana ilk kurşunu atan Gazeteci Hasan Tahsin anıtını görüyoruz. Tarihi Kemeraltı çarşısında öğle yemeği için verilecek serbest zamanımızın ardından Alsancak ile Kordon’u panoramik olarak görüyoruz. Gezilerimizi bitirdikten sonra Ankara’ya hareket. Uşak – Afyon güzergahını takip ederek keyifli bir yolculuk sonrası Ankara’ya varış.