Ara

Kategori
Bölge
Fiyat Aralığı
-

Bölgeler

MIAMI - ORLANDO SÖMESTR DÖNEMİ 20 OCAK 2019

MIAMI - ORLANDO SÖMESTR DÖNEMİ 20 OCAK 2019
Bölge:
Pansiyon Tipi:Oda Kahvaltı
Tarih Aralığı:20 Ocak

1299.00 USD


Erken Rezervasyon Talep Formu

 Detay

1.Gün         İstanbul - Miami
Atatürk Havalimanı  saat 12:00'de buluşma. Check-in, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK77 nolu seferi ile saat 15:10'de Miami'ye uçuş. Yaklaşık 13 saatlik bir uçuşun ardından yerel saat ile 20:10'da Miami International Havalimanına varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz eşliğinde otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest vakit. Arzu edenler rehberlerin ekstra olarak düzenleyeceği South Beach Gece Turu'na katılabilirler. Geceleme otelimizde.

2. Gün         Miami
Sabah kahvaltısından sonra serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami Şehir ve Yıldızlar Adası turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan, Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyork ve bölge hakkında bilgi alacağız. Bayside'da vereceğimiz vakitten sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün         Miami
Sabah kahvaltısından sonra üçüncü günümüzde alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği ve Kuzey Amerika Kıtasının en uç noktası olan ayrıca Küba’ya en yakın ABD şehri Key West turuna katılabilirler. ABD nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West ‘e yapacağımız bu tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Yaklaşık 2,5 saat sürecek keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Yolda vereceğimiz molada boyları 1,5 metreye varan Tarpon Balıklarını besleyecegiz. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi , Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Aksam günbatımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola cıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrederken içkilerimizi yudumluyoruz. Bu muhteşem molanın ardından otele dönüş. Geceleme otelimizde.

4. Gün         Miami - Orlando
Sabah kahvaltısından sonra özel aracımız ile Orlando'ya doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik bir yolculuktan sonra varacağımız Orlando'da otelmize transfer. Serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Premium Outletler zincirinin bir üyesi olan Orlanda Premium Outlet ve Disney Downtown turuna katilabilirler.

5. Gün         Orlando
Sabah kahvaltısından sonra tüm gün dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Park turlarına katılabilirler. Bu günkü turumuzda Disneyworld Magic Kingdom yapıyoruz. Magic Kingdom'da Walt Disney’in yarattığı dünyaca ünlü çizgi film kahramanlarını ve günümüzde dünyayı kasıp kavuran bazı ünlü çizgi film karakterleri ile ilgili muhteşem showları görecek ve yapılan ünlü Disney yürüyüşünü seyredeceksiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

6. Gün         Orlando
Sabah kahvaltısından sonra dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studios Turuna katılabilirler. Bu turumuzda Universal Stüdyolarının çekmiş olduğu filmlerin canlandırıldığı stüdyoları ve park içindeki eğlence sistemlerini gezeceğiz. Tur sonrası dinlenmek icin serbest zaman. Otelimize dönüş ve geceleme otelimizde.

7.Gün         Orlando
Sabah kahvaltısından sonra tüm gün dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği tam günlük Park turlarına katılabilirler. Bu günkü turumuzda Sea World'e gidiyoruz. Sea World Turunda, Dünyanın en büyük su parklarından biri olan bu parkta çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve su üzerinde lazerle, havai fişekle yapılan gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşabilirsiniz. Turdan sonra otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.

8. Gün         Orlando - Miami - İstanbul
Sabah kahvaltısından sonra odalarımızı boşaltıp, Miami Havalimanına transferimiz olacak. (Çıkış saati rehberiniz tarafındaan bildirilecektir. Tur olmaması durumunda saat 12:00-14:00 arasında olacaktır) Bu gün uçağımız geç saatte olduğundan gününüzü değerlendirmek için size ekstra olarak Winter Park & Saw Grass Alışveriş turunu öneriyoruz. Bu gezimizde birbirlerine kanallarla bağlı Virginia, Osceola ve Mizell gollerini geziyoruz. Doğu Amerikadaki zenginlerin göl kenarındaki yazlık evlerini ünlü Rollins üniversitesini ve bölgenin doğal güzellikleriyle göl hayatını göreceğiz ve butik restorantlar, cafeler ve dükkanlarıyla ünlü Park Avenue'yü görüp Saw Grass Mall'a gidiyoruz. Son alışverişler için serbest vakit. Akşamüstü Miami havalimanına transfer. Check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinden sonra saat 20:10'da Türk Hava Yollarının TK78 nolu seferi ile İstanbul'a hareket. Geceleme uçakta.

9. Gün         İstanbul
Yerel saat ile 17:30’da İstanbul'a varış. Turumuzun sonu.

Miami - Orlando
Miami (3) - Orlando (4)_Sömestr_Promosyon
3 gece Miami Konaklaması 4 gece Orlando Konaklaması Sabah Kahvaltıları Türkçe Rehberlik Hizmeti Tüm transferler

20.01.2019 - 27.01.2019
 
OdaDurumYetişkin0-1 Yaş2-12 Yaş13-17 YaşKişiBaşı
Zorunlu Vergi
Single3$1.209,00---$490,00
Double5$809,00---$490,00
Triple7$809,00$0,00$709,00-$490,00
4'lü Quart Oda2$809,00$0,00$709,00-$490,00

23.01.2019 - 30.01.2019
OdaDurumYetişkin0-1 Yaş2-12 Yaş13-17 YaşKişiBaşı
Zorunlu Vergi
Single6$1.209,00---$490,00
Double7$709,00---$490,00
Triple4$709,00$100,00$509,00-$490,00
4'lü Quart Oda2$709,00$100,00$509,00-$490,00
3WTURK