Ara

Kategori
Bölge
Fiyat Aralığı
-

Bölgeler

D U B A İ (4 GECE) Kasım& Aralık 2017 - Ocak& Şubat& Mart 2018 Sonbahar & Kış & Sömestre Dönemi

D U B A İ (4 GECE) Kasım& Aralık 2017  -  Ocak& Şubat& Mart 2018  Sonbahar & Kış & Sömestre Dönemi
Bölge:
Tarih Aralığı:1 Kasım - 19 Mart

449.00 EUR

(~ 1870 TL)

Erken Rezervasyon Talep Formu

Detay   Fiyatlar  

FLASH PROMOSYON

 

Sonbahar & Kış & Sömestre Dönemi

 

D U B A İ

 

Flydubai HavaYollarıTarifeliSeferleriile4Gece …


01, 08, 15, 22, 29 Kasım&  06, 13 Aralık 2017 & 10, 17, 24, 31 Ocak&
07, 14, 21, 28 Şubat& 07, 14 Mart 2018 Hareket…


0-12 YAŞ ÇOCUK VİZE ÜCRETSİZ !!!
*** Flydubai HavaYollarıile ‘’Business Class‘’ seçeneğiiçinfiyatfarkınısorunuz***

 

Salı / ÇarşambaISTANBUL – DUBAI

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş terminalinde saat 22.00’da (Salı akşamı)hazır bulunulması. Bagaj, biletve check in işlemlerininardındanFly DubaiHavayolları’nın FZ 754sefer sayılı uçuşu ile01.30’daDubai’yehareket. Yerelsaatile07.00’deDubai’yevarış. Varışın ardından alanda bekleyen yetkililerimiz tarafından karşılanma ve serbest kahvalti suresinin ardindan Dubai şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, , Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek;Marina bolgesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelinize transfer odaların alınmasının ardından serbet zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan “Dubai Gece keşfi veAkşam yemekli Tekne turu ’’ (90 USD). (Limitsizyerliiçecek).Bu turumuzda Dubai’nin Venedik’i olarak adlandırılan Souq Medinat Jumeirah’a gidiyoruz. Hem turistik çarşı, aynı zamanda sayısız restaurant & cafe ve eğlence mekanları ile meşhur otantik bu bölgede rehberinizin vereceği serbest zamanı değerlendirdikten sonra Marina bölgesine geçerek tekne turumuza başlıyoruz. Denizden Dubai’nin ışıl ışıl gece manzarası eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

PerşembeDUBAI

Sabah kahvaltısınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzuedenmisafirlerimizileekstraolarakdüzenlenecekolan, ‘’İmg Worlds of Adventure’’ (110 USD). Bu turumuzdadünyanın En BüyükTemaParkıolan IMG Worlds of Adventure’datadınadoyamayacağınızbireğlenceninkeyfiniyaşayacaksınız. Marvel ve Cartoon Network ilemaceradünyasınaadımatarken, Roller Coaster veKorkuOtelindeadrenalininzirvesineulaşacaksınız. Spider-Man, Hulk, Thor gibikahramanları 3D yada 5D izleyerekkendinizionlarındünyasındahissedecekvebusüperkahramanlarınmağazalarındanalışverişyapmaşansıbulacaksınız. Tur sonrası otelinize transfer ve geceleme otelinizde.

Cuma        DUBAI

Sabah kahvaltısınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek ‘’Miracle Garden &Monorail ile Palmiye adası turu’’ (55 USD). Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının bulundugu ve 45 milyon cicek kullanilarak dizayn edilen Masal sehir Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai turumuzun 2008 yilinda acilan Suni el yapimi bir ada olan Palmiye adasina yolculuga cikiyoruz. Adanin giris kisminda bulunan Monorail trenine binerek adayi bastan sona goruntuleme firsatı bulacaksiniz. Atlantis oteli nde sonlanan turumuzun ardindan aracımızla otelinize  transfer.Öğleden sonra arzuedenmisafirlerimizekstraolarakdüzenlenecekolan,Dubai’ninvazgeçilmezturu“AkşamyemekliÇöl Safari turu” (Limitsizyerliiçecek). (90 USD).Bu turumuzda 4X4 jiplerleçöldeunutulmazanlaryaşayabilir, deveçiftlikleriniziyaretedebilirvegünbatımınıizleyebilirsiniz.Ayrıcaçöldekurulanbedevikampındaaçıkbüfeyemek, hint kinasi,devegezintisi,otantikarapkıyafetleriilefotoğrafçekimleri ,nargile,sınırsızalkolsüziçeceklervedansöz show ilegününtümyorgunluğunuatabilirsiniz. Tursonrasıjeeplerimizsizleriotelinizebırakıyorvegecelemeotelinizde.
Cumartesi      DUBAI

Sabah kahvaltısınınardındandeniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu misafirlerimiz ile eksta olarak düzenlenecek “Öğleyemekli Abu Dhabi & Dubai Fountain Showturu” (90 USD).Turumuzda; Yediemirliğinbaşkentiolan Abu Dhabi emirliğigezilecekolup, 40 yılönceküçükbirbalıkçıköyüolanbaşkentinbugün ne kadar modern birşehirolduğunatanıkolacağız.Abu Dhabi günümüzdegenişbulvarları, gökdelenleriile ultra-modern birArapşehridir.Beyaz Kale, göçebeBedeviyaşamınınsergilendiğigelenekselköy, karşısındayüzerrestoranlarınbulunduğuKordoncaddesiveeskiyaşamkalıntılarınınbulunduğu heritage village görülecekyerlerarasındadır.Dunyanin en buyukCamileriarasindayeralan “Sheikh Zayed Grand Mosque” muhtesemmimarisivezenginislemeleriileunutamayacaginizfotograflaralabileceginizbirbölgeolarakziyaretedilecektir.Hurmapazariziyaretindeisehurmalarintadinabakabilir,sevdiklerinizehediyeleralabilirsiniz.Oglensaatlerindelokalbirrestauranttayemegimizialip Abu DhabininmuhtesemplajlarinigorduktensonraEglenceadasiolarakbilinen “Yas Island” ziyaretimizde Yas Mall ve Ferrari World eglencemerkezindefotografmolasiveriyoruz.Rehberinizinverdigisaattebulusmave Dubai ye hareket.Dubai downtown bolgesindesularinbalesiolarakbilinenFountain Show izlenecekolupotelimizegeciyoruz. Arzu edenmisafirlerimizileekstraolarakdüzenlenecekolan“Global Villageturu’’ (45 USD). ‘’KüreselKöy’’ anlamınagelen Global Village’da 40 kadarülkedendevasapavillionlar Dubai Global Village’ınkalbindeyeralarak; yerelyemekler, eşyalar, el sanatlarısatandeğişikdünyakültürlerinibirarayagetirir. Tursonrasıotelinize transfer vegecelemeotelinizde.

Pazar    DUBAI ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılmasının ardından rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman.Deniz&güneş&kumuntadınıçıkartabilirvealışverişyapabilirsiniz.Arzu eden misafirlerimiz ileekstra olarak düzenlenecek ‘’ Dubai İkonları ve Kontrast turu‘’ (60 USD). Sabah saatlerinde otelden alınmamızın ardından Dubai’nin ilk yerleşim bölgesi olan Bastakıyya bölgesini ziyaret edeceğiz. Dubai’nin ilk okulu Al Ahmadiyyaschool, el sanatları müzeleri ve Bedevi yaşamını anlatan bu eski mahallelerde keyifli anlar yaşayacağız. Ardından Dubai Müzesi ziyaret edilecektir. Turun devamında liman pazari anlamına gelen Al MeenaBazaar kumaş çarşısı /SpiceSouq (Baharat çarsısı)/Gold Souq (kuyumcular çarsısı) görülecek yerler arasındadır. Sonrasında eski Dubai ile Yeni Dubai’yi birbirinden ayıran Dubai Creekhaliçini Abra adı verilen teknelerle ile otantik bir yolculuk yapıyoruz. Ardından Dubai’nin ikonları olarak , Palmiye Adası, Atlantis oteli, Kayak pistinin bulundugu Emirates Mall ve Dünyanın en gözde Alışveriş merkezi olan Dubai Mall, BurjKhalifa görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz “BURJ KHALIFA & UNDERWATER ZOO” Biletlerini daha önce belirtmek sureti ile rehberinizden temin edebilirler.(50 USD). Tur sonrasıhavalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Fly Dubai Havayolları’nın FZ753 sayılı tarifeli seferi ile 20.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.45’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

3WTURK