Ara

Kategori
Bölge
Fiyat Aralığı
-

Bölgeler

BENFICA-GALATASARAY MAÇ TURU 20 ŞUBAT 2019

 BENFICA-GALATASARAY MAÇ TURU 20 ŞUBAT 2019
Bölge:
Pansiyon Tipi:Oda Kahvaltı
Tarih Aralığı:20 Şubat

549.00 EUR


Erken Rezervasyon Talep Formu

 Detay

MAÇ TURU

 

“LISBON (2) & MADRID (2)’’

 

 

Pegasus Hava Yollları Tarifeli Seferi ile

 

20 Şubat 2019 Hareket

 

4 Gece 5 Gün

 

 

1.Gün                    İSTANBUL – MADRİD - LİSBON

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus  kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 07.30'da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus  Hava Yollarının PC 1099 sefer sayılı uçuşu ile 09:55’de Madrid’e uçuş. Yerel saat ile 12:25’de varış ve havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Lisbon’a transfer . Geceleme Lisbon otelinizde.

 

2.Gün                    LISBON

Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Lisbon Şehir turuna katılabilirler (35 Euro). Turumuzda, Lizbon  şehir turunda, VII. Eduardo Parkı, şehrin kalbi sayılan Rossio Caddesi, ünlü Libardede Meydanı, Tejo Nehri, São Jorge Kalesi, Alfama Semti, Alcantara Semti, keşifler için uğurlamaların yapıldığı Belem Kulesİ, Belem’ de Keşifler Anıtı ve Jeronimus Manastırı görülecek yerler arasındadır. Şehir Turumuzun ardından otobüslerimiz ile Stad transferi . Galatasaray’ımıza başarılar . Maçın ardından otelimize transfer . Geceleme otelinizde.

 

3.Gün                    LISBON - MADRID

Sabah kahvaltısının ardından Madrid’e hareket . Madrid’e varışımızın ardından Geceleme otelinizde.

 

4.Gün                    MADRID

 Sabah kahvaltısını ardından serbest zaman . Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Madrid Şehir turu ve Toledo turuna katılabilirler (55 Euro). Panoramik şehir turumuz sırasında, Plaza mayor adı verilen büyük meydan ile başlıyoruz. Bu meydanda 136 bina ve avluya açılan 437 balkon bulunmaktadır. Zamanında bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun yaktığı insanlar izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Plaza mayor adı verilen büyük meydan, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, Şehir’in ne kadar zengin olduğunu göstermek maksadıyla giriş kapısı olarak yapılmış Alcala Kapısı, galerili damları ile göz dolduran Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı Ve Çeşmesi ile Cervantes Anıtı görülecek yerler arasındadır.  Geceleme otelinizde.

 

 

5.Gün                    MADRID - İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer. Bagaj ve check-in işlemlerinin tamamlanmasının ardından Pegasus Hava Yollarının PC 1100 sayılı tarifeli seferi ile saat 13.05’da İstanbul'a hareket. Yerel saat ile ertesi gün 19.20’de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu. 

 


İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI

TEK KİŞİLİK ODA FARKI

0 – 2 YAŞ ÇOCUK

3 – 12 YAŞ ÇOCUK

3-4* Oteller

Merkeze (10-15km )  

549 Euro

180 Euro

150 Euro

539 Euro

 

 

 

 


 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler:

 

·       Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul(SAW)  – Madrid – İstanbul(SAW)  arası ekonomi sınıfı uçak biletleri

·       Havalimanı vergileri

·       3-4* otellerde 4 gece kahvaltı dâhil konaklamalar

·       Havalimanı-otel-havalimanı transferleri

·       Otel – Lisbon Stad – Otel Transferi

·       Madrid – Lisbon – Madrid arası transfer

·       Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:

 

·       Vize ücreti (120 Euro)

·       Özel Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)

·       Yurt dışı çıkış harcı bedeli

·       Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

·       Opsiyonel turlar

·       Maç Bileti

·       Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 

Notlar:

 

·       Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde YAMAÇ TOUR vize alımlarında yardımcı olacaktır. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.

·       Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden YAMAÇ TOUR sorumlu değildir.

·       Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

·       Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde YAMAÇ TOUR misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir. 

·       Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

·       Dış nedenlerden dolayı YAMAÇ TOUR programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·       Tura katılımın yeterli olmaması durumunda YAMAÇ TOUR iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir. 

·       YAMAÇ TOUR, havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09. 1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

·       YAMAÇ TOUR, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.

·       Ekstra turlar belli bir katılım şartı ile düzenlenir. Katılımın yetersiz olduğu durumlarda düzenlenemez. Katılımcı sayısının yetersiz kaldığı durumlarda fiyatlar rehber tarafından revize edilip yeni bir düzenleme yapılabilir.

·       Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden once yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

·       Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından YAMAÇ TOUR sorumlu değildir. 

·       İptal ve değişiklik durumunda “YAMAÇ TOUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.    

 

3WTURK